logo_traffic

Polish (Poland)English (United Kingdom)DeutchFrench
Skontaktuj się z nami!

O firmie

?TRAFFIC"
Z entuzjazmem do przesyłek.
Nawet tych najmniejszych.

 

TRAFFIC ? na pierwszy rzut oka, jedna z dziesiątek firm transportowo-spedycyjnych na polskim rynku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży, setki zrealizowanych zleceń na europejskich trasach przewozowych, dla najbardziej wymagających klientów. Bogaty tabor transportowy, napędzany załogą doświadczonych i kompetentnych pracowników, którzy czekają na kolejne wyzwania, wymagające natychmiastowej reakcji. Profesjonalista w swoim sektorze działalności, mający świadomość aktualnych potrzeb transportowych na rynku.

 

TRAFFIC ? WIĘCEJ NIŻ FIRMA.
Nie jesteśmy szarą masą, zamkniętą w czterech ścianach biurokratycznie funkcjonującego przedsiębiorstwa. Zachowujemy jawność wobec naszych klientów, oraz pełną odpowiedzialność za każde powierzane nam zlecenie transportowe. Nie bronimy się wymyślnymi pretekstami ? stawiamy na uczciwość, rzetelność i jasny przepływ informacji pomiędzy firmą, transportowaną przesyłką i klientem. Pracując z naszym zespołem, poczujesz się komfortowo. Staniesz się jednym z głównych uczestników każdej realizowanej dla Ciebie usługi.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?
Posiadamy odpowiednie zaplecze transportowe, pozwalające na realizację wyjątkowo nietypowych zleceń. Ponadto, specjalizujemy się w przesyłkach drobnicowych, o wysokim priorytecie realizacji w czasie, na duże odległości. To właśnie dzięki tej usłudze, wiele przedsiębiorstw produkcyjnych, oraz klientów indywidualnych, okrzyknęło naszą firmę ?ostatnim kołem transportowym", w prowadzonym przez nich biznesie.

 

Potrzeba jest bodźcem myśli, a myśl prowokuje do czynu. W połączeniu z doświadczeniem i wysokimi kompetencjami, możemy zaoferować Ci usługi najwyższej jakości, których nie sposób znaleźć w żadnym innym miejscu.

 

Poznaj szerzej naszą ofertę i przekonaj się, że warto na nas postawić.

 

tel. +48 52 524 37 88, fax +48 52 524 37 88 lub +48 52 511 50 36

e-mail: traffictrans@traffic-trans.pl

TRAFFIC-TRANS - Transport i spedycja

Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www