logo_traffic

Polish (Poland)English (United Kingdom)DeutchFrench
Skontaktuj się z nami!

Transport

Zagadnienie transportowe jest jednym z najważniejszych elementów każdego przedsiębiorstwa, zajmującego się produkcją i sprzedażą dóbr na rynku. Klienci stawiają przed firmami transportowymi coraz więcej różnorodnych wymagań, elastycznie dostosowanych do poszczególnych zleceń.

Traffic walczy o zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, charakteryzujących się często bardzo wyrafinowanymi towarami. Wysoki poziom każdej usługi, połączony z optymalizacją wszystkich otrzymywanych zleceń transportowych, przyciąga w progi naszej firmy coraz większą ilość interesantów z całego kraju.

Szereg opracowanych wariantów i opcji transportowych, pozwala nam na profesjonalną obsługę nie tylko osobowości prawnych, ale również klientów indywidualnych. Szeroka baza transportowa, połączona z bogatym taborem i wyspecjalizowaną w przewozach kadrą pracowników, umożliwia nam konkurencję z największymi przedsiębiorstwami w naszej branży.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest kadra logistyczna, przygotowująca dla naszych klientów optymalne rozwiązania transportowe, selekcjonowane pod względem bezpieczeństwa, tempa realizacji i finalnej ceny przewozu.

Naszym klientom oferujemy transport pełnoładunkowy, oraz drobnicowe przewozy paczek ekspresowych.

Skontaktuj się z naszą firmą już teraz.
 

tel. +48 52 524 37 88, fax +48 52 524 37 88 lub +48 52 511 50 36

e-mail: traffictrans@traffic-trans.pl

TRAFFIC-TRANS - Transport i spedycja

Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www